Ke stažení

Antiviry - NOD32

ESET NOD32 Antivirus

 

NOD32 nabízí dobře vyváženou ochranu proti hrozbám ohrožujícím váš počítač a firemní systémy. Zdokonalené metody detekce využité v antivirovém systému NOD32 dokonce nabízejí ochranu i proti budoucím útokům většiny nových červů a virů. Čtvrtá generace Antivirového systému

NOD32 představuje plně integrovaný programový balík charakterizovaný dlouhodobou úspěšnou detekcí, ryhlým tempem testování a nízkou spotřebou systémových zdrojů. NOD32 obsahuje klasický antivir, kontrolu příchozí a odchozí pošty, rezidentní štít, heuristickou kontrolu.

stáhnout

 

Antiviry - AVAST

avast! 4 Home Edition

Kompletní antivirový program avast! s certifikovaným jádrem u institutu ICSA. Program avast! představuje kompletní ochranu proti virům, červům a trojským koním. Jedná se o spolehlivý antivirový program, který byl několikrát oceněn časopisem Virus Bulletin.

Charakteristickým rysem programu avast! je jeho snadné ovládání a automatické aktualizace, o kterých je uživatel informován pomocí vyskakovacího okna na základní liště. Ovládání programu zvládne i úplný začátečník.

stáhnout

Internet

Firefox

 

Mozilla Firefox je moderní prohlížeč webových stránek, který vám nabízí příjemné uživatelské prostředí, ochranu vašeho soukromí a řadu pokročilých funkcí. I díky nim dnes patří ke špičce v oblasti webových prohlížečů. Je k dispozici v češtině spolu s celou řadou lokalizovaných rozšíření.

 

stáhnout

Audio, video kodeky

ACE Mega CoDecS Pack

 

Několik balíčků, téměř všech, na Internetu dostupných kodeků. Obsahuje i kodeky pro QuickTime a RealMedia. Nové verze kodeků se nemusí stahovat celé, ale stačí pouze stáhnout menší update.

Téměř všechny známé kodeky, spoustu užitečných nástrojů a kodeky pro QuickTime a RealMedia.

 

stáhnout

Audio, video přehrávač

Winamp

 

Nejnovější verze slavného programu od společnosti Nulsoft pro přehrávání různých audio a video formátů, nejen MP3. Uživatelé ocení celou řadu skinů a dalších rozšíření (pluginů).

Program Winamp umožňuje přehrávání nejrůznějších formátů a od verze 5 také přehrávání filmů a videí. Pro Winamp je charakteristické snadné ovládání, možnosti vizualizace hudby, které ještě více umocňují hudební zážitek.

 

stáhnout

Ostatní

Hot-Line (08 - 17 hod)

icq technik

603 472 063
777 222 764
603 218 690

aktuální pohled na Žalany

Střechy Rapavý

Aukro.cz

Reklama

Toplist

Reklama